Spynų keitimas

Jūsų gyvenamosios vietos saugumas yra svarbiausias prioritetas ir turėtumėte rimtai apsvarstyti seno užrakto keitimą saugumą užtikrinančia nauja spyna. Spynų keitimas yra sudėtingas procesas, todėl būtų gerai jį patikėti specialistams už prieinamą kainą.

Mūsų komandos specialistai naudoja specialius įrankius, kad pakeistų ar sutvarkytų spyną nepadarydami jokios žalos durims ar spynų mechanizmams proceso metu. Atrakinta.lt turi ilgametę patirtį dirbant su įvairių rūšių spynomis ir durimis, pakeisime medinių, metalinių, plastikinių ar garažo durų spynas. Spynos keitimas ar keitimo kainos? Kreipkitės +37061100533.

Kokių durų spynas keičiame?

 • šarvuotų durų spynas
 • plastikinių durų spynas (vidinės bei lauko)
 • garažų spynas
 • europietiško tipo spynas bei cilindrus, širdeles
 • seifų kodines, elektronines spynas
 • išmaniuosius elektromechaninius užraktus “Smart Lock”
 • terasų durų spynas
 • beraktes sistemas
 • automobilio durų spynas
 • neradote tinkamo varianto? Kreipkitės, mielai Jums padėsime

spynų meistras

Kodėl spynos keitimas, o ne spynų taisymas?

Spynos taisymas gali būti ekonomiškesnis sprendimas, tačiau tai būna retais atvejais, nes spynų meistras turi pilnai išmontuoti spyną iš durų, ją išrinkti ir vėl tinkamai įstatyti, todėl spynų keitimas yra optimalesnis variantas kokybės ir kainos atžvilgiu. Tačiau dažniausiai būna pažeistos spynos mechanizmo dalys kurių keitimas nėra galimas arba keisti paprasčiausiai neapsimoka.

Neretai kartu su jėga bandant atrakinti duris spynoje lieka užstrigęs raktas arba nulūžusi jo dalis, tuomet naujos spynos keitimas yra būtinas, nes nulužęs raktas dažnai smarkiai pažeidžia užrakto mechanizmą, o ištraukti nulužusią rakto dalį yra kur kas sunkiau ir brangiau nei pakeisti ją nauja spyna ar jos cilindrą. Pačiam nuspręsti kas blogai su spyna yra sudėtinga, tą gali padaryti tik raktininkas atvykęs į objektą spynos apžiūrai.

Kiek užtrunka spynų keitimas?

Dažniausiai mūsų specialistai užtrunka iki 30 minučių. Greičiausiai yra pakeičiami europietiškų spynų cilindrai (širdelės). Kai kuriais atvejais tai gali užimti daugiau laiko, viskas priklauso nuo turimos spynos ir tos, kuria norite pakeisti esamą.

Keitimas vyksta kur kas greičiau jei naujas spynos modelis atitinka senąjį, kadangi durys yra tam pritaikytos ir nereikia papildomų techninių sprendimų kokybiškam sumontavimui, tačiau galime pasiūlyti praktiškai bet kokį saugumo sprendimą atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Ar Durys Bus Pažeistos Spynos Keitimo Proceso Metu?

Mūsų raktininkai naudoja specialius įrankius priklausomai nuo reikalingo techninio sprendimo. Ilgametė patirtis bei atskakingas požiūris į darba leidžia mūsų darbuotojams tiksliai bei tvarkingai atlikti durų spynos keitimą nepadarant jokios žalos.

Ar turėčiau keisti duris jeigu noriu pakeisti seną spyną išmaniuoju užraktu “Smart Lock”?

Nemažai išmaniųjų užraktų modelių puikiai dera standartinėms durims. Mūsų specialistams gali tekti atlikti keletą nedidelių kooregavimų kad būtų galima tinkamai įstatyti “Smart Lock”, tad daugeliu atveju durų keisti tikrai nereikia, jeigu norite pakeisti tradicinę spyną išmaniąja.

spynos keitimas smart lock išmanus užraktas

Kaip žinoti, kuomet atėjo metas pakeisti spyną?

Jeigu manote, jog spyna patyrė mechaninius pažeidimus rakinant arba naudojant kitus įrankius ir neveikia taip, kaip turėtų, raginame kreiptis į mūsų raktininkus, kad jie įvertintų spynos gedimą už Jus ir pasiūlytų galimus sprendimo variantus ir puikią kainą.

Nebūtinai visuomet reikia keisti spyną, su specialiais įrankiais ją galima pataisyti, restauruoti, tačiau dažnu atveju gedimo priežastį reikia vertinti vietoje. Svarbu neignoruoti ir laiku paisyti užrakto gedimus, kartais namų savininkai neįvertina smulkaus pažeidimo ir naudojasi spyna toliau, taip padarydami dar rimtesnės ir brangesnės žalos.

spynų keitimas

Kokie yra pagrindiniai įspėjamieji ženklai, jog turi būti atliktas spynos keitimas?

 • Spyna sunkiai rakinasi naudojant tinkamą raktą (ypač šaltomis naktimis)
 • Rakinant seifinę spyną, paskutinis rakto sukimas reikalauja fizinės jėgos su raktu arba durimis (turite spausti duris į vidų, ar išorę)
 • Pastebėti mechaniniai pažeidimai, įtariate meginimą laužtis
 • Po įsilaužimo derėtų pagalvoti apie apsaugą montuojant papildomą naują spyną
 • Jeigu nuolatos pametate raktus, derėtų pagalvoti apie “Smart Lock” išmaniają spyną su kodo kombinacijomis

Situacijos kurioms gali būti reikalingas spynų keitimas

 • Atsikraustote į naujus namus
 • Atsikraustote į naują ofisą, biurą
 • Sena spyna negali būti suremontuota
 • Spynos mechanizmas sulūžo
 • Nulaužėte raktą, kurio dalis įstrigo
 • Išsikraustė kambariokas/ė
 • Pametėte raktus, arba žinote, jog jie buvo pavogti
 • Po bandymo įsilaužti
 • Po skyrybų

Spynų keitimas – procesas

Spynų keitimas gali būti sudėtingas darbas tiems, kurie su tuo dar neturėjo jokios patirties. Tačiau galite būti tikri, jog mūsų meistrai yra pajėgūs kokybiškai atlikti šiuos pakeitimus už Jus. Atvykęs į namus spynų meistras apžiūrės spyną, įvertins ir patvirtins, ar reikalingas keitimas, jeigu patys nesaste tikri.

Pasitvirtinus, jog reikalingas keitimas, įvertinamas spynos prekės ženklas (galite atsiųsti spynos nuotrauką mobiliuoju telefonu), kai kurie namų savininkai nori identiškos spynos pakeitimui, kiti – visiškai kitos, dažnu atveju, saugesnės spynos.

Spynų meistras turi žinoti buvusio užrakto prekės ženklą bei tipą, jog galėtų įsitikinti, kad nauja spyna bus pritaikyta Jūsų durims, tačiau taip pat turės reikiamus įrankius atlikti tam tikriems pakeitimams naujai, nepritaikytai spynai, jog ši veiktų nepriekaištingai. Nustatoma spynos keitimo kaina ir pradedami darbai.

spynų keitimas

Kitas spynos pakeitimo proceso etapas yra senojo užrakto pašalinimas. Patyrusiam meistrui tai sekasi atlikti greitai – atsukama plokštė esanti ant vidinės durų dalies kuri leidžia išraukti durų rankenas iš kiekvienos pusės.

Pašalinus rankenas, metalinę priekinę plokštę ir skląsčio mechanizmą, esantį siauroje durų pusėje, galima nuimti atsukant kelis mažus varžtus, laikančius juos kartu (esančius durų šone), ištraukiamas užrakto mechanizmas.

Spynos keitimas mechanizmui

Tuomet spynų meistras sutelkia dėmesį į metalinės apdailos plokštės pašalinimą, pašalinus ją, montuojama nauja plokštė. Kai kuriais atvejais, senoji plokštė gali būti tokio pačio dydžio, kaip ir naujosios spynos, tokiu atveju senos plokštės nuimti nereikia. Kitas žingsnis yra naujo užrakto mechanizmo įmontavimas. Svarbu, kad skląstis būtų įdėtas taip, kad užrakto kraštas atitiktų uždaromų durų judesį.

spynų remontas

Šio proceso metu lengva padaryti klaidų, tad geriausia tai palikti profesionalui, kadangi neteisingai įdėjus spyną, ši tinkamai nerakins, o perrinkimas atims daug brangaus laiko. Paskutinis žingsnis yra metalinės veržlės, esančios ant išorinės durų rankenos, sumontavimas į fiksavimo mechanizmo angą. Mūsų meistrai pasirūpins, jog nauja spyna būtų išbandyta keletą kartų jog įsitikintumėte, kad pakeitimas buvo sekmingas.

Tai paprasčiausias spynos keitimas esant rankenoms, saugesnių spynų, vadinamų “deadlock” ir seifinių spynų keitimas yra sudėtingesnis ir neturint patirties tą padaryti yra tikrai sudėtinga.

Spynų Keitimas – Nemokama Profesionalų Konsultacija: +37061100533

Call Now ButtonSkambinti