Seifų atrakinimas

Jei seifas naudojamas retai, galima net nepastebėti palengva besivystančio spynos gedimo ar raktų dėvėjimosi (ypač jei jie jau turėjo nedidelį defektą ar seifas buvo apgadintas mėginant laužtis). Gali būti reikalingas seifų atrakinimas. Todėl tik pabandžius atidaryti seifą gali būti pastebėta, kad raktas neveikia arba yra tam tikras spynos gedimas.

Tuomet norint patekti į seifo vidų nieko kita nelieka tik bandyti spyną atidaryti avariniu būdu. Šiuo atveju seifų atrakinimas yra privalomas ir turi būti atliktas profesionalų.

Svarbu atsiminti, kad ir kaip svarbu būtų kuo greičiau atrakinti seifo turinį, nederėtų patiems imtis jokių drastiškų priemonių. Jos gali būti taikomos tik tais atvejais, kai nėra kitos alternatyvos ir atliekamos tikrų profesionalų.

Nors tam tikri metodai gali atrodyti gan paprasti, tačiau modernūs seifai saugumo lygiui palaikyti neretai naudoja ypatingai daug sudėtingų mechanizmų, kuriuos pasitelkiant tik fizinę jėgą galima negrįžtamai sugadinti. Jei reikalingas itin skubus seifo atrakinimas, nesuklysite pasikliaudami Atrakinta.lt profesionalais.

seifų atrakinimas

 

Kaip vyksta seifo atrakinimas?

Turima įranga leidžia atrakinti, bei remontuoti praktiškai visų tipų seifų spynas ypatingai greitai ir saugiai. Naudojantis modernia įranga atstatysime, bei perkoduosime seifą. Seifų atrakinimas yra ganėtinai sudėtingas procesas, bet turint ilgametę patirtį Atrakinta komanda su kilusiomis problemomis susitvarko greitai.

Mūsų meistrai turi daugelio metų patirtį, todėl puikiai nusimanome įvairių seifų gamintojų niuansus. Suteikiame darbams garantijas.

Naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką  įrangą, atstatome seifo kodus, perkoduojame seifų kodines spynas, esant poreikiui keičiame seifų spinas, užraktus ir raktus. Jeigu Jūsų seifo spyna ar užraktas sugedę, galime juos sutaisyti. Taip pat gaminame visų tipų seifų raktus.

seifo atrakinimas

Kada reikalingas seifų atrakinimas?

  • Pametėte seifo raktus
  • Reikalingas seifo atrakinimas
  • Sugedo elektroninis seifo užraktas
  • Neveikia elektroninis seifo kodas
  • Seifo durų spynelė neveikia ir patekti į seifą nėra galimybės
  • Nulaužtas raktas liko seifo durelėse
  • Reikalinga seifo cilindrų restauracija, bei remontas
  • Reikalingas seifo spynų perkodavimas ir cilindrų keitimas
  • Reikalingas seifo rankenų remontas ir keitimas
  • Pametus raktą, spynos surinkimas (perkodavimas) pagal naują raktų komplektą

seifų atrakinimas

Seifo Atrakinimas – Nemokama Profesionali Konsultacija: +37061100533

Call Now ButtonSkambinti