Automobilių atrakinimas

Operatyvus avarinis automobilių atrakinimas atliekamas praktiškai visų markių automobiliams Vilniuje ir Vilniaus rajono apskrityje. Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas automobilio atrakinimo paslaugas. Mūsų avarinio automobilio atrakinimo specialistai naudoja modernius įrankius, kurie leidžia atrakinti automobilių spynas bei dureles itin greitai bei saugiai.

Su mūsų pagalba avarinis automobilio atrakinimas ivyksta labai greitai, atvykstame per 15 – 30 minučių, bei esami vieni pigiausių rinkoje, todėl galime pasiulyti geriausia kainą!

automobilių atrakinimas

Užsitrenkus automobilio durims, pametus raktus, sugedus ar užstrigus užvedimo spynelei – mūsų avarinio atrakinimo meistrai gali saugiai atrakinti Jūsų automobilį.

Siekiant išvengti netikėtų nemalonumų, Atrakinta.lt pataria pasigaminti atsarginį automobilio raktą ir jį laikyti greitai pasiekiamoje vietoje, tam kad būtų galima išvengti nereikalingo streso ir sutaupyti ateityje. mūsų avarinis automobilių atrakinimas ir raktų gamybos partneriai gali Jums greitai atrakinti mašiną ir reikalui esant pagaminti kokybiškus automobilio raktus už konkurencingą kainą.

Avarinis automobilio atrakinimas reikalingas kai

 1. Užtrenkėte raktus automobilyje
 2. Nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja pultas
 3. Durų spynelė neveikia ir patekti į automobilį nėra galimybės
 4. Automobilis užvestas, tačiau suveikė centrinis užraktas
 5. Nulaužtas raktas užvedimo spynelėje ar durelėse
 6. Negalite atrakinti (arba užrakinti) transporto priemonės durų;
 7. Nebegalite ištraukti raktelio iš spynelės;
 8. Transporto priemonės raktas turi akivaizdžių defektų;
 9. Prastai veikia/neveikia bagažinės spynelė.

avarinis automobilio atrakinimas

Avarinis automobilio atrakinimas už geriausią kainą rinkoje, mūsų meistrai padės ir konsultuos viso proceso metu.

Kodėl reikalingas automobilių atrakinimas?

Kiekvieną dieną sunkiai dirbame, padėdami vairuotojams, spręsdami automobilio raktų, užrakto ir automobilio užvedimo spynų problemas, kad ir kokios jos būtų. Visų pirma, yra keletas pasikartojančių problemų, su kuriomis susiduriame kone kasdien. Įdomu, kokios yra šios problemos ir kaip jas išspręsti? Dalinamės kokios yra 6 dažniausios priežastys ir situacijos, kada reikia skambinti automobilių spynų meistrui.

Pamesti automobilio raktai

Automobilio raktų nėra ant virtuvės stalo. Patikrinote kiekvieną stalčių ir spintelę. Iš nevilties verčiate senus skalbinius, tikėdamiesi, kad jie gali atsirasti senų kelnių kišenėje. Neviltis tiesiog tvyro ore.

Jei jums nepavyko rasti raktų, nepaisant to, kad apvertėte namus aukštyn kojom ir išnarstėte po centimetrą, laikas sumažinti nuostolius ir paskambinti automobilių spynų meistrui Atrakinta.lt.

Mūsų spynų meistrai jums padės: 

 • Pagaminsime naujus raktus,
 • Suprogramuosime pultelį,
 • Galime dirbti be originalaus rakto pavyzdžio.

Automobilio atrakinimas trunka vos kelias minutes. 

Kai turėsite visiškai naujus raktus, turėtumėte imtis priemonių, kad daugiau niekada jų neprarastumėte. Taip pat pravartu iš karto pasigaminti atsarginę automobilio raktų kopiją.

pamesti automobilio raktai  

Nuotolinio rakto veikimo sutrikimas

Ar jūsų automobilio nuotolinio valdymo pultelis staiga nustojo veikti? Jei taip, tam gali būti kelios priežastys:

 • Išsekusi baterija,
 • Nuotolinio valdymo pultas nebesinchronizuojasi su jūsų automobiliu,
 • Pultelis paprasčiausiai sugedo.

Automobilio rakto-pultelio gedimas gali įvykti bet kada ir bet kur. Jei pamestumėte ar sugadintumėte savo automobilio nuotolinio valdymo pultelį, jums neabejotinai reikės spynų meistro pagalbos ir patirties, kad būtų galima pataisyti ar pakeisti esamą nuotolinį raktą nauju.

automobilio atrakinimas

Automobilių atrakinimas kai raktas įstrigo uždegimo spynelėje

Jūsų raktai įstrigo užvedimo spynelėje ir nejuda, kad ir kaip stipriai suktumėte. Ir tai tikrai ne dėl vairo užsirakinimo funkcijos. 

Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra sustoti – yra labai didelė tikimybė, kad bandydami raktelį pasukti jėga, padarysite dar didesnę žalą! Verčiau susisiekite su Atrakinta.lt komanda.

Automobilio uždegimo spynos problemos yra tik viena iš problemų, su kuriai kasdien susiduria mūsų komanda. Mes galime:

 • Pašalinti užstrigusius raktus,
 • Išvalyti šiukšles iš uždegimo spynelės,
 • Pakeisti sulenktus raktus,
 • Pakeisti uždegimo spynelę.

raktai užstrigo automobilyje

Užrakintas automobilis ir raktai automobilyje

Visiems gali pasitaikyti situacija, kai išlipote iš automobilio, neapsižiūrėjote, užtrenkėte duris ir tik tada supratote, jog raktai liko viduje. O jei dar taip atsitiko išvykoje – tikrai nemalonu. Tačiau nereikia daužti lango ar bandyti laužti durų. Išsikvietus spynų meistrus avarinis automobilių atrakinimas trunka vos kelias minutes ir jūs vėl galite tęsti kelionę.

automobilių atrakinimas

Automobilių atrakinimas jei pavogti automobilio raktai

Pavogti automobilio raktai ne tik erzina – jie taip pat gali kelti didelę saugumo riziką. Blogų ketinimų žmonės dabar turi galimybę įlipti į jūsų automobilį, paimti iš jo vertingus daiktus ar su juo išvažiuoti! Ir net apsidraudus nieko nepešite, nes nebus įsilaužimo žymių – atrakinta raktu.

Atsidūrus tokioje situacijoje, pirmiausia saugiai palikite automobilį – garaže, užrakintame kieme (jei neturite, įsiprašykite pas draugus į svečius). Antras žingsnis – kvieskite spynų meistrą. Jums būtina pakeisti automobilio užraktą, raktus ir spynutes, kad jūsų automobilis vėl būtų saugus. 

Avarinis atrakinimas kai yra sulūžę, susidėvėję raktai

Ar jūsų automobilio raktai:

 • Sulūžo?
 • Sulinko?
 • Nusidėvėjo?

Kiekviena iš šių situacijų kelia didelę problemą, ypač pirmoji, kuomet raktas lūžta. 

Laimei, Atrakinta.lt gali jums padėti, jei susidūrėte su sulaužytais ir susidėvėjusiais automobilio rakteliais.

Pirmiausia, mes saugiai ištrauksime sulenktus ar susidėvėjusius raktus, jei jie lūžo ar įstrigo spynoje. Šis žingsnis yra svarbus, nes bandymas jėga pasukti ar ištraukti raktelį, gali baigtis spynutės sugadinimu.

avarinis automobilio atrakinimas

Mes taip pat pašalinsime visas metalines drožles ar sulaužytas rakto dalis, kurios gali iššaukti problemą ir su naujais raktais

Kai tai bus padaryta, mes pagaminsime visiškai naujus raktus, kurie pakeis jūsų sugedusį ar susidėvėjusį automobilio raktų rinkinį.

Ir pabaigai, nesvarbu kokios markės automobilį jūs vairuojate, koks jo amžius ir kaip užrakinamas. Jei yra užraktas (mechanini ar elektroninis), spyna ir spynelė – mes tikrai galime jums padėti išspręsti visas kylančias problemas. 

Automobilio Atrakinimas – Nemokama Konsultacija: +37061100533

Call Now ButtonSkambinti