Spynų atrakinimas

Jei stovite prie namų durų ir dėl vienos ar kitos priežasties negalite įeiti – kvieskite mūsų specialistus, kurie įveikia bet kokią spyną. Spynų atrakinimas – mūsų specializacija!

Atrakinta.lt įmonės darbuotojų avarinis atrakinimas yra operatyvus, atrakinsime arba atidarysime bet kokio tipo spynas bei duris. Esant poreikiui, atvažiuosime į sutartą vietą, greitai ir be pažeidimų atrakinsime kambarių, namų, seifų bei automobilių spynas.

Esame garantuoti savo darbų kokybe, o atlikus darbus, suteiksime darbų atlikimo garantiją. Atrakinsime bent kokio tipo spyną jos nesugadindami. Reikalui esant pakeisime spyną bei pagaminsime naujus raktus.

spynų atrakinimas

Situacijos, kuomet reikalingas spynų atrakinimas

Gyvenime gali pasitaikyti pačių keisčiausių situacijų, kuomet gali prireikti spynų meistro. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias, su kuriomis susiduria ko ne viso pasualio gyventojai. Jei ir jūs atsidūrėte tokioje situacijoje – žinokite, Atrakinta.lt Jums padės!

Pametėte raktą

Jei pametėte raktą ar jis buvo pavogtas, rekomenduojama pasinaudoti avariniu durų atidarymu ir pasikeisti spyną. Visuomet galvokite apie saugumą. Jei raktai gali atsidurti svetimose rankose, kyla pavojus jums ir jūsų turtui.

Tad verčiau nesvarstykite ar kas nors radęs jūsų raktus žinos kokias duris jie atrakina, o tiesiog pasikeiskite spyną ir ramiai miegokite. 

Spynų atrakinimas jeigu užsitrenkė spyna

Skubėdami išėjote iš namų nepasiėmę raktų ir durys užsitrenkė? Ir kam taip nepasitaiko. Jei nėra namiškių, kurie galėtų jus įleisti į namus, vienintelė išeitis kviesti meistrą ir atrakinti spyną avariniu būdu.

Kadangi raktus turite, spynos keisti nereikės, o mūsų meistrai atrakina spyną nepažeisdami durų ir nesugadindami spynos – tad jūs vėl galėsite naudotis ta pačia spyna ir tais pačiais raktais. Tik kitą kartą nepamirškite raktų!

spyna

Jeigu raktas nulūžo spynoje reikalingas spynų atrakinimas

Dėl susidėvėjusio spynos mechanizmo ar nekokybiško rakto metalo, panaudojus didesnę jėgą ar visiškai atsitiktinai raktas gali lūžti spynoje.

Tokioje situacijoje, net atsarginis raktas nepadeda. Reikalingas meistras, nes pašalinti raktą ir atrakinti spyną (ypač jei nulūžo, dėl spynos gedimo) reikalingi specialūs įrankiai ir patirtis. Toks iššūkis lengvai įveikiamas Atrakinta.lt meistrams.

Spyna rakinant stringa

Jei rakinant spyną reikia naudoti jėgą, stipriau sukti raktą ar atlikti kažkokius kitus neįprastus manevrus, tuomet tikėtina, jog spyna vieną dieną nebeatsirakins. Susidėvėję mechanizmai nebeleis spynai atlikti savo darbo arba raktas nuluš spynoje.

Tad geriau nelaukite, o pastebėję pirmuosius spynos gedimo požymius, kreipkitės į mūsų meistrus – nustatysime gedimą, sutvarkysime gedimą arba pakeisime sugedusią spyną į tokią pat naują ar kokybiškesnę šiuolaikišką spyną. 

Ir tai tik dalis iškvietimų, į kuriuos kasdien atsiliepia Atrakinta.lt meistrai. Spynų keitimo arba remonto gali prireikti ir  spynai mechaniškai susidėvėjus, po blogos eksploatacijos ar mechanizmų priežiūros taisyklių nesilaikymo, po avarinio durų atrakinimo, po įsilaužimo, po nekvalifikuoto meistro mėginimo spyną suremontuoti arba pakeisti.

Mūsų komandos spynų atrakinimas yra kokybiškas ir už prieinamą kainą.

spynų atrakinimas

Kodėl rinktis Atrakinta.lt spynų atrakinimo meistrus?

Nuolat gilinamos specifinės raktų gamybos ir spynų keitimo, remonto žinios leidžia pasiūlyti efektyviausius kasdienių problemų sprendimo būdus. Pametėte namų raktus? Sugedo spyna? Užsitrenkė durys? Skambinkite mums! Spynų atrakinimas yra mūsų specializacija.

Teikiamos šios paslaugos:

Spynų atrakinimas suteikiant garantiją

Darbus atlieka savo srities specialistai, tad visiems atliktiems avarinio atrakinimo, spynos keitimo, spynos įdėjimo ar remonto darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją.

Spynas rakiname visą parą

Avarinio atrakinimo paslaugas teikiame 24/7 ištisus metus, įskaitant ir švenčių dienas. Atvykstame per 15-40 minučių, priklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos. Dirbame Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.

Atvykstame su mobilia įranga, tad galime suteikti visas paslaugas, nuo avarinio atidarymo iki spynos keitimo. Naudojame naujausias technologijas ir modernius įrankius.

Nuolat giliname žinias, susipažįstame su šiuolaikinių ir sudėtingų spynų mechanizmais ir jų taisymo, remonto, avarinio atrakinimo būdais. Daugiau nei 1000 patenkintų klientų.

spynų atrakinimas

Avarinis spynų atrakinimas nepaliekant žymių

Atliekame avarinį spynų atrakinimą nepažeisdami durų ir kitų mechanizmų, durys visada lieka sveikos. Darbus atliekame kokybiškai. 

Kvalifikuotas specialistas patars kaip tinkamai išsirinkti bet kokią spyną pagal Jūsų poreikius.

Avarinis Atrakinimas – Suteiksime Nemokama Konsultaciją: +37061100533

Call Now ButtonSkambinti