Durų atrakinimas

Grįžote namo ir negalite raktu atsirakinti savo durų? Lūžo raktas ir liko spynoje, o galbūt negalite jo ištraukti? Jums reikalingas kokybiškas durų atrakinimas.

Su panašiomis situacijomis mes susiduriame kasdien ir lengvai galime nustatyti gedimo priežastį. Dažnai klientas paskubomis trumpam išeina iš namų, o sugrįžęs negali atsirakinti savo buto ar namo durų. Arba skubėdami į darbą palieka įkištą raktą į spyną iš vidinės durų pusės ir užtrenkia duris.

Šiuo atveju atrakinti durų iš lauko pusės nepavyks, nes raktas, įstatytas į spyną iš vidaus, pastato spynos mechanizmą į tam tikrą padėtį, kuriai pakeisti reikalingi specialūs įrankiai. Profesionalus durų atrakinimas yra mūsų srytis, meistrai kokybiškai atlieka darbą.

Atrakinta.lt spynų ekspertai gali į jūsų namus prisistatyti per 15–40 minučių, priklausomai nuo eismo sąlygų, paros meto ir meistrų užimtumo.

Kiek užtrunka durų atrakinimas?

Pačioms durims atrakinti dažniausiai nereikia daug laiko, tačiau tai priklauso nuo užrakto tipo, avarinio atidarymo metodo ir kitų veiksnių. Kad ir kaip bebūtų, itin ilgai laukti nereikės, mūsų avarinis durų atrakinimas padės jums patekti į namus.

durų atrakinimas

Tokiu atveju, kai tenka visiškai laužti spyną, esame pasiruošę tuojau pat pasiūlyti naują spyną ir ją įmontuoti. Atrakinsime duris, ištrauksime seną spyną ir pakeisime ją nauja, tokia pačia, arba kokybiškesne.

Atrakinta.lt avarinio atidarymo meistrai yra licencijuoti ir patyrę rakinimo mechanizmų specialistai. Šie meistrai specializuojasi atrakinti durų bei seifų mechanizmus,  taip pat turi patirties su kitokio pobūdžio spynomis – pašto dėžučių, vartų, dviračių, elektroninėmis ir įvairiomis kitomis spynomis.

Durų atrakinimas ilgai neužtrunka, mūsų meistrai turi daug patirties. Taigi skambinkite netgi jeigu nematote nurodytos paslaugos, esame pasiruošę nenumatytiems atvejams, pasistengsime padėti!

Sėkmingas durų atrakinimas, skambinkite jeigu

  • užsikirto spyna ir negalite įeiti į butą ar išeiti iš jo
  • spyna sugedo ir raktas užstrigo skylutėje
  • mėginta išlaužti Jūsų durų spyną ir dabar negalite atrakinti spynos
  • užtrenkėte duris, o raktus palikote viduje

durų atrakinimas

Reikalui esant pagaminsime raktus

Jei prireikia raktų gamybos po durų atrakinimo, pametus raktus ar dėl bet kurios kitos priežasties – padėsime jums ir pagaminsime naujus raktus:

  • pagal Jūsų rakto pavyzdį
  • pagal Jūsų rakto kodą
  • pagal Jūsų spyną

Keičiame spynų kodus, jei raktas pavogtas ar prarastas.

raktų gamyba

Kodėl durų atrakinimas turi būti patikėtas specialistams?

Vieną iš gana dažnų priežasčių, kodėl prireikia avarinio durų atidarymo ar spynos keitimo, specialistai išskiria nekompetentingų meistrų atliktus remonto darbūs. Mes lietuviai itin mėgstame „pasidaryk pats“ projektus ir kartais jie gali pakišti koją. Užstrigus spynai ar pradėjus sunkiau rakinti, kviečiamas ne meistras, o tėvas, senelis, nagingas kaimynas ar ūkvedys iš darbovietės. 

Nenorime nubraukti gražių ketinimų ir noro padėti, tačiau žmonėms, kurie kasdien nedirba šioje srityje, šiuolaikinės spynos dažnai yra neįveikiamos. Dažnai bandymas atidaryti užsitrenkusias duris, pametus raktą, ar nulūžus raktui spynoje, baigiasi durų apdailos sugadinimu bei durų užrakto mechanizmo pažeidimu. Bet kokiu atveju, po ilgų pastangų dažniausiai vis tiek tenka kviesti meistrą užbaigti darbus ir viską sutvarkyti taip, jog durys veiktų. 

Ir visai nesvarbu, kad filmuose rodo  kaip bet kurias duris galima atidaryti plaukų smeigtuku ar sąvaržėle. Ten tik filmai. Realybėje, viskas daug sudėtingiau ir geriau iš karto kviesti spynų meistrus.

Tačiau paminėta situacija apie nekompetentingus meistrus yra tik viena iš priežasčių, kodėl avarinis durų atrakinimas, spynos keitimas ar remontas turėtų būti patikėtas specialistams. Štai dar kelios priežastys, kodėl verta kviesti Atrakinta.lt specialistus.

avarinis durų atrakinimas

Aukšta meistrų kvalifikacija

Durų atrakinimas nėra lengvas amatas. Spynos ir durų mechanizmai nuolat tobulėja, jiems keliami aukšti saugumo reikalavimai. Juk spynos ir durų tikslas yra apsaugoti jūsų turtą. Gamintojai nuolat tobulina sistemas ir giriasi, jog durys neišlaužiamos, spynos nesugadinamos ir neįveikiamos ilgapirščiams. 

Tad pametus raktą nuo neišlaužiamų durų, tik specialistas gali žinoti spynos mechanizmo principus ir žinoti gamintojų paliktas galimybes atidaryti duris avariniu būdu. Ir šių žinių įprastame Youtube filmuke nepavyks susirinkti. 

Atrakinta.lt meistrai yra patyrę ir nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, turintys reikiamus darbui sertifikatus. Aukštos kvalifikacijos Atrakinta.lt spynų meistrams nėra neįveikiamų durų ir spynų, todėl galite nesijaudinti – nepaliksime jūsų už durų. 

durų atrakinimas

Durų atrakinimas nepažeidziant jų

Kaip jau minėjome, nekvalifikuoti ir nepatyrę meistrai gali nesunkiai pažeisti durų apdailą bei svarbius durų mechanizmus. Atrakinta.lt meistrai žino, kaip svarbu nepalikti nė žymės, išduodančios spynos remontą ar keitimą. Be to, patirtis leidžia iš anksto nuspėti (arba jau žinoma) kokios durų detalės nusiima lengvai, kurias iš tikro reikia nuimti, norint pasiekti spynos mechanizmą. 

Patirtis yra vienas iš lemiančių veiksnių, padedančių apsaugoti duris nuo pažeidimų. Kitas – specialūs įrankiai. Spynų meistrams prireikia pačių įvairiausių įrankių, tad vykstama su mobilia technika, kad viskas būtų po ranka. Būtent tinkamų įrankių turėjimas ir gebėjimas jais naudotis padeda apsaugoti duris.

Durų atrakinimui suteikiama garantija

Atrakinta.lt komanda dirba tik su kokybiškomis medžiagomis, naudoja tik patikimų gamintojų spynas. Todėl jei jums prireikė pakeisti spyną, įsidėti naują arba suremontuoti seną spynos mechanizmą – tokiems darbams suteikiama garantija. 

Visoms naujoms spynoms suteikiama gamintojo garantija bei Atrakinta.lt atliktų darbų garantija. Tad galite būti tikri, jog pastebėjus keistus spynos „elgesio“ požymius, jums bus garantuotas garantinis aptarnavimas, kuris nurodytas paslaugų suteikimo ar prekės įsigijimo dokumentuose.

durų atrakinimas visą parą

Durų atrakinimas 24/7

Durų atrakinimas reikalingas visą parą. Juk spynos nesirenka, kada sugesti ir nepalaukia iki darbo dienos, o tikimybė pamesti raktus ryte ar vėlų vakarą yra beveik vienoda. Todėl avarinis durų atidarymas reikalingas visada, kiekvieną dieną.

Be to, galite atsidurti situacijoje, kuomet laukti nebus galima. Galbūt už užtrenktų durų liko mažas vaikas arba puodas uždėtas virti ant viryklės. Veikti reikia nedelsiant, tad geriausia kviesti profesionalus, kurie gali atrakinti duris per kelias minutes. 

Atrakinta.lt spynų meistrai dirba visą parą, kiekvieną dieną, įskaitant šventines dienas. Į vietą atvykstame per 15-40 minučių, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos bei eismo sąlygų.

Durų Atrakinimas – Nemokama Konsultacija Jums: +37061100533

Call Now ButtonSkambinti