Paslaugos

Avarinis Durų Atrakinimas

Avarinis durų atrakinimas yra sunkus procesas reikalaujantis patirties ir daug kruopštumo. Neskubėkite ardyti savo durų su įvairais įrankiais, taip tik apgadinsite savas duris ir galiausiai teks susimokėti daugiau už profesionalų tvarkymą.

Atrakinta meistrai atvyksta pasiruošę, išklausę ir išanalizavę jūsų problemą. Avarinis durų atrakinimas ivyksta pakankamai greitai, neapgadinant durų spynos už prieinamą kainą. Kreipkitės į mūsų komandą ir maloniai jus pakonsultuosime, suteiksime pagalbą.

Kada yra reikalingas avarinis durų atrakinimas

Dauguma žmonių anksčiau ar vėliau susiduria su užstrigusiomis durimis, kurių spyna paprasčiausiai neveikia.

Nors kai kurios situacijos su spynomis nėra vertos dėmesio ir neverta dėl jų jaudintis, tačiau esama keleto durų užrakto problemų, kurias reikėtų išspręsti iš karto. Pageidautina, kad tai padarytų profesionalus spynų meistras. 

avarinis durų atrakinimas

Klibančios durų spynos, rankenos ir rankenėlės

Daugelyje durų spynų yra nuo kelių iki keliasdešimt judančių dalių, kurios sudaro durų spynos bloką. Kiekvienas iš spyną sudarančių komponentų yra esminis tinkamam durų spynos veikimui.

Jei bent viena smulki detalė neatlieka savo funkcijos, gali sutrikti visas durų užraktas. Kadangi spynos su laiku praranda savo efektyvumą, reikėtų nedelsiant pasirūpinti bet kokia laisvų durų spyna. Klibančias durų spynas, rankenas ir rankenėles taip pat lengva atplėšti, todėl tokios durys gali tapti įsilaužėlio svajone.

užsikirto raktai

Avarinis durų atrakinimas reikalingas jei yra nesuderintos durų spynos

Jei spynos bus neteisingai suderintos, jums tikrai kils problemų atidarant duris. Netinkamai sureguliuotas durų spynas lengva pastebėti, nes duris paprasčiausiai bus sudėtinga atidaryti ar uždaryti.

Greičiausiai reikės naudoti jėgą ar atlikinėti kokius neįprastus manevrus kaskart norint atrakinti ar užrakinti spyną. Šią problemą dažniausiai sukelia fiksavimo varžtas arba fiksatorius, kuris nesutampa su smūgio plokšte.

Tai liudija apie tai, kad durų spynos buvo netinkamai sumontuotos. Šią problemą reikia spręsti nedelsiant, nes ji palieka jūsų namus neapsaugotus. Jei problema nebus sprendžiama iš karto, galite sugadinti duris, kai bandysite jas atidaryti ar uždaryti. 

Nulūžęs raktas spynos viduje

Jei rakto dalis nulūžo ir įstrigo užrakto viduje, tai gali paveikti ir kitas jūsų spynos dalis, ypač bandant nulūžusią dalį ištraukti.

Sulaužytą raktą iš spynos ištraukti reikia palikti profesionaliam spynų meistrui. Jei bandysite jį ištraukti patys, nebent esate spynų meistras, gali kilti kitų durų užrakto problemų.

Be to, neturint specialių įrankių ir žinių, rakto ištraukimas gali trukti itin ilgai arba to nepavyks padaryti apskritai. 

durų taisymas

Užstrigusios spynos ir skląsčiai – reikalingas avarinis durų atrakinimas

Užstrigusi durų spyna ar skląsčiai gali kelti pavojų namų saugumui. Neatidėkite šios problemos sprendimo. Bandymai priversti atsidaryti užstrigusį užraktą ar spyną jėga, gali pažeisti jūsų duris, ypač rėmą.

Spyna gali užstrigti dėl joje susikaupusių šiukšlių. Jei nuolaužos įstrigs spynutėje, raktas gali sulūžti spynos viduje.

Kita vertus, nulūžęs durų varžtas ar skląstis gali būti užuomina, kad kažkas bandė įsilaužti į jūsų namus. Tokiu atveju keisti spyną tiesiog privaloma.

Sugedęs užrakto cilindras

Nors lengva diagnozuoti netinkamai veikiantį užrakto cilindrą, jį sutaisyti gali būti ne taip paprasta. Pasukus raktą ir pasisukus visam fiksavimo cilindrui, tai gali reikšti, kad jūsų tvirtinimo varžtas yra laisvas arba sugadintas.

Norint išspręsti šią problemą, gali tekti rasti prieigą prie cilindro ir pritvirtinti varžtą. Tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti, nes tai priklauso nuo durų spynos tipo – ir rinkoje yra daugybė tipų.

Kai kuriuos tokio pobūdžio klausimus lengva išspręsti, tačiau kiti gali sukelti nemenką iššūkį net patyrusiam spynų meistrui. 

avarinis automobilio atrakinimas

Durų užrakto problema, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nereikšmingas erzinantis dalykas, gali sukelti didelę riziką namų ir jūsų saugumui, jei nebus laiku ir kompetentingai išspręsta.

Todėl labai rekomenduojama kuo greičiau išspręsti bet kokias su spynomis susijusias problemas. Jei nesate tikri, kaip sutvarkyti durų spyną, nerizikuokite sugadinti duris, tiesiog išsikvieskite Atrakinta.lt spynų meistrą. 

Avarinis Durų Atrakinimas - Susisiekite 24/7 +37061100533

pagalba@atidaryta.lt

Vilniaus apskritis, Lietuva

Call Now ButtonSkambinti